Pokyny k pobytu

Přečtěte si prosím pokyny k příjezdu a ubytovací řád níže, aby Váš pobyt proběhl bez nepříjemných překvapení a komplikací. V případě dotazů jsme rádi k dispozici.

Příjezd a předání apartmánů probíhá přímo na adrese apartmánů mezi 16,00 až 20,00 hodinou. Předání klíčů v pozdních nočních hodinách bude zpoplatněno částkou 15,00 euro. Prosíme Vás, abyste respektovali skutečnost, že klíče od apartmánů Vám předává soukromá osoba, to znamená, že apartmány nemají stálou recepci. Berte prosím ohled na skutečnost, že pokud přijedou ve stejnou dobu hosté do více apartmánů, budou klíče předány v pořadí příjezdu hostů.  

Odjezd je dle domluvy při příjezdu, zpravidla v 11,00.

Kontakt osobu, která Vám předá klíče a zajistí závěrečný úklid Vám zašleme poštou spolu s pokyny k příjezdu před Vaším odjezdem do Bad Gastein. Kontaktní osoba na místě hovoří česky.

Při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt (55 euro za dvoupokojový byt W18). Poplatek zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů od apartmánu. Zkontrolujte si prosím čistotu apartmánů při příjezdu, na pozdější případné reklamace týkající se úklidu nemůžeme brát zřetel.

KAUCE - hosté při příjezdu hradí kauci 100 euro za byt. V případě, že nedojde k poškození zařízení bytu ani ztrátě klíčů, bude hostům částka vrácena, v opačném případě správce použije částku k pokrytí vzniklé škody.

V bytech je povlečení. Ale ručníky jen na přání za poplatek.. Ručníky jsou za poplatek 3 euro (1x malá osuška + 1x velká osuška). Požadavek na povlečení hlaste prosím předem.

Parkování

U každého apartmánového domu jsou parkovací místa, která jsou Vám zdarma k dispozici, pokud jste v tomto domě ubytovaní.

 •  

Příjezd do Bad Hofgastein

Od okamžiku vjezdu tunelem do údolí Gastein (značeno jako Gasteinertal) pojedete pořád po hlavní silnici nejprve pojedete vesničku Dorfgastein, posléze lázeňské středisko Bad Hofgastein

Hosté jedoucí do Bad Hofgastein sjedou na kruhovém objezdu v Bad Hofgastein(u TOYOTY) směrem do centra. Apartmánový dům na Alexander Moser Allee je řekou.

Nespoléhejte prosím pouze na GPS navigaci, ale podívejte se předem do mapy na polohu Vašeho ubytování.

Cesta do Rakouska

Z Brna je možno jet přes Mikulov, směrem na Vídeň a dále směr St.Polten. Pohodlná cesta je i přes Znojmo směrem na St.Polten, dle našich zkušeností je lépe průjezdná. (cestou přes Mikulov se často tvoří kolony v Poysdorfu). Dále pokračujte směr Linz, Salzburg, za Salzburgem odbočka z dálnice vpravo směr Villach, dále směr Bischofshofen a odtud již sledujete značení Gasteinertal (údolí Gastein), které vás dovede přes Dorfgastein do Bad Hofgastein  Pro cestu z Prahy zvolte trasu přes České Budějovice a Linz. 

Ubytovací řád

Děkujeme Vám předem, že respektujete ubytovací řád v jednotlivých domech.

Pokud v bytě způsobíte škodu porušením ubytovacího řádu, jste za tuto škodu zodpovědní a může být od Vás požadována nárada škody. Ubytovací řád je vyvěšen v každém bytě. Zaviněné škody můžete mít pojištěny buď v cestovním pojištění, kde je sjednáno kromě léčebných výloh i pojištění odpovědnosti, nebo může mít sjednáno pojištění odpovědnosti v občanském životě, např. v rámci pojištění vlastní domácnosti.

 • Zkontrolujte si prosím vybavení a čistotu apartmánu již při příjezdu. Případné nesrovnalosti nahlaste prosím okamžitě. Na pozdější reklamace nemusíme brát zřetel.   
 • BYTY A OBJEKTY JSOU NEKUŘÁCKÉ, DODRŽUJTE PROSÍM ZÁKAZ KOUŘENÍ.
 • V případě, že si chcete vzít na dovolenou pejska, tak nás prosím kontaktujte, v některých bytech je ubytování s pejsky možné a v případě, že se předem dohodneme, rádi Vám tyto byty nabídneme.
 • Wifi v bytech je služba zdarma a je k dispozici pouze v některých bytech. Dle našich zkušeností připojení kolísá v závislosti na množství připojených uživatelů a množství stahovaných dat. Připojení není určeno ke stahování filmů a hudby a většího množství dat.
 • Nenechávejte prosím v bytě bez dozoru zapojené nabíječky na telefon, baterie a další el. přístroje.
 • Nezapalujte prosím v bytě svíčky ani aroma lampy.
 • Před odchodem z bytu vypněte prosím všechna elektrická zařízení v kuchyni: varná konvice, trouba, sporák, myčka.
 • Odpojte prosím ze sítě vaše el. zařízení, notebook, apod.
 • Před odchodem z bytu vypněte prosím světla a odsávání par v koupelně a zkontrolujte prosím uzavření vodovodních kohoutků.
 • V domě na Reitlstrasse platí přísný zákaz najíždění autem na vchodovou rampu do domu, mohli byste se s vozidlem propadnout.
 • Odpad prosím třiďte na papír, plasty, bio, hliník a smíšený odpad. V případě nerespektování tohoto nařízení, může být hostovi uložena pokuta ve výši 100 euro správcem objektu.
 • Host nesmí bez souhlasu provozovatele apartmánů přemisťovat vybavení, provádět jakékoliv úpravy, jakékoliv zásahy do elektrické sítě nebo jiné instalace.
 • Host je povinen udržovat pořádek a čistotu apartmánu i v celé budově. Žádáme hosty, aby odpadky vynášeli pravidelně v průběhu pobytu, stejně tak žádáme hosty, aby při odjezdu nenechávali v bytech špinavé nádobí.
 • V době od 22 - 6 hod. je host povinen dodržovat noční klid. Při hrubém porušení nočního klidu, může být přivolána policie a host může být vystěhován bez nárok na náhradu ubytování.
 • Poškození vybavení apartmánového domu bude účtováno dle skutečnosti nebo dle reálného odhadu správce areálu. Odcizení majetku apartmánového domu bude účtováno v plné výši dle ceníku vybavení apartmánu.
 • Je zakázáno chodit v lyžařských botech v apartmánech.
 • Je zakázáno skladovat v apartmánech lyže, kola, snowboardy a běžky.
 • Pronajímatel a správce objektu si vyhrazují právo kdykoliv vystěhovat hosta při nevhodném chování bez nároku na vrácení peněz za ubytování. Nevhodném chováním je myšleno hrubé narušování nočního klidu a soukromí ostatních hostů či vulgární chování vůči ostatním klientům, správci domu nebo správci apartmánů

Děkujeme Vám předem za dodržování ubytovací řádu.